špalek do interiéru
dub

Dubový špalek je kus přírody do Vašeho domova. Masivní dřevěný prvek ozvláštní každý interiér. Je nejen jedinečným doplňkem, ale také funkční ozdobou – dřevěné špalky do interiéru lze využít jako odkládací stolky, sedáky, podstavce, nebo jako dřevěnou dekoraci.

Dubové dřevo je ideální materiál pro výrobu špalků do interiérů – vyznačuje se odolností, tvrdostí a krásnou dřevěnou kresbou. Cennou vlastností je také, že v pokojové teplotě méně vypraskává.

Každý špalek je pečlivě vybírán dle přání zákazníka. Rozměry špalku lze přizpůsobit Vašemu přání. Barevné odstíny je možno sladit s Vašim interiérem (bělený špalek, či špalek mořený do jakéhokoli vybraného odstínu). Po domluvě je možné použít jiný druhu dřeva. Ošetřeno kvalitními oleji a vosky na přírodní bázi.

Přejít na další špalek

špalek do interiéru
akát

Akátové dřevo je netypický, ale velice krásný materiál pro výrobu designových špalků do interiérů. Jedinečnost akátového špalku zajišťuje typické množství nerovností, dutiny, prohlubně, suky a vícebarevná kresba dřeva. Špalky nejsou kónické, zpravidla jsou po obvodu nepravidelné, ale zároveň jsou vysoce odolné. Akátové dřevo patří mezi nejtvrdší a nejodolnější vůbec, dobře odolává povětrnostním podmínkám v exteriéru. V interiéru navíc téměř vůbec nepraská a zachovává si tak svou kvalitu a krásný vzhled.

* Akátové špalky si lze prohlédnout v SIKO Koupelny Praha – Zličín, případně také v LASSELSBERGER Plzeň, kde jsou vystaveny jako součást vzorového interiérového zařízení.

Každý špalek je pečlivě vybírán dle přání zákazníka. Rozměry špalku lze přizpůsobit Vašemu přání. Barevné odstíny lze sladit s Vašim interiérem (bělený špalek, či špalek mořený do jakéhokoli vybraného odstínu). Po domluvě je možné použít jiný druhu dřeva. Ošetřeno kvalitními oleji a vosky na přírodní bázi

Přejít na další špalek

špalek do interiéru
hranáč

Špalek hranáč je z dubového dřeva. Je atypicky zarovnaný do tvaru kvádru, lze tudíž variabilně polohovat. Rovný řez skvěle odhaluje jedinečnou kresbu dřeva, která vystupuje na povrch a tím na první pohled dominuje. Hranáč, masivní špalek do interiéru je designový doplněk i užitný předmět (stolek, sedák i podstavec pod květinu…). Vlastnosti dubového masivu zajišťují zachování vysoké kvality Vašeho hranatého špalku domů.

Každý špalek je pečlivě vybírán dle přání zákazníka. Rozměry špalku lze přizpůsobit Vašemu přání. Barevné odstíny lze sladit s Vašim interiérem (bělený špalek, či špalek mořený do jakéhokoli vybraného odstínu). Po domluvě je možné použít jiný druhu dřeva. Ošetřeno kvalitními oleji a vosky na přírodní bázi.