masivní stoly – dřevo | kov

Každý náš dřevěný stůl z masivu je vždy výsledkem originálního návrhu ze Špalekdomu dílny, nebo zadání zákazníka. Specializujeme se především na stoly v kombinaci masivního dřeva a kovu, které společně vytváří stylové interiérové zařízení v industriálním designu.

Při zpracování preferujeme suky, nerovnosti a atypicky rostlé kusy dřevin. Stoly tvoříme zpravidla z jednoho kusu dubové fošny. Ruční zpracování dřeva, ale i kovu zajišťuje, že každý stůl je vždy jedinečný originále. Nebojíme se netradičních rozměrů ani tvarů. Nejčastěji pracujeme s dubovým dřevem, což je ideální materiál pro výrobu masivních stolů – vyznačuje se odolností, tvrdostí a krásnou kresbou. 

Stoly jsou vždy tvořeny dle konkrétních představ zákazníka. Rozměry stolů lze přizpůsobit Vašemu přání, vždy je ovšem potřeba počítat s delší dobou zhotovení, dle dostupnosti daného dřeva. Barevné odstíny je možno sladit s Vašim interiérem. Stoly jsou ošetřeny kvalitními oleji a vosky s certifikací na přírodní bázi.
*Na realizaci stolů se Špalekdomů spojil např s designovým studiem Epes Rádes, nebo architektonickým studiem DAVIDARCHITEKTI.